Podpisanie umowy na dostarczenie pieciu nowych elektrycznych lokomotyw DRAGON2

 

 

PODPISANIE UMOWY NA DOSTARCZENIE PIĘCIU NOWYCH ELEKTRYCZNYCH LOKOMOTYW DRAGON 2

W dniu 25 września 2019r. firma Newag podpisała umowę ramową dostawy oraz pięć umów indywidualnych dostawy wraz z umowami serwisowymi z firmą Rail Capital Partners w ramach, których zostanie dostarczonych pięć nowych elektrycznych lokomotyw Dragon 2.

 

Cieszymy się z zawartych umów na dostawy lokomotyw Dragon 2 z Rail Capital Partners. Wierzymy,że dzięki bardzo wysokiej niezawodności i dostępności pojazdów dostawa lokomotyw w 2020 roku będzie silnym impulsem w dalszym rozwoju działalności naszego klienta (RCP) – powiedział Józef Michalik, Wiceprezes Zarządu Newag S.A.

Podpisanie dzisiejszych umów to początek współpracy ze spółką NEWAG, która jestem przekonany będzie się harmonijnie rozwijać. Jest dla nas także odpowiedzią na rynkową potrzebę rozszerzenia portfela produktowego spółki oraz kontynuowania naszej misji oferowania obecnym i przyszłym naszym klientom nowoczesnych i niezawodnych pojazdów. Jest to kolejny krok w rozwoju spółki Rail Capital Partners. Nowe pojazdy będą dostępne już w 2020 roku – powiedział Ireneusz Kozłowski, Prezes spółki RCP.